Byty na roháči

Kontakty

PRESTOL holding, a.s.

IČ: 00885045
DIČ: CZ00885045
bankovní spojení: Raiffeisenbank, a.s. Plzeň, číslo účtu 1083003227/5500
adresa: Zborovská 542/29, 30100 Plzeň – Doudlevce (areál stavebnin MARON)
pevná linka: 377 423 079
e-mail: sekretariat@prestol.cz

Oprávnění k podnikatelské činnosti: firma zapsána v OR u Krajského soudu v Plzni, oddíl B, vložka 418, den zápisu 11.5. 1994.


Osoby oprávněné jednat


předseda představenstva: Ing. Jan Spour
místopředseda představenstva: David Šťastný
místopředseda představenstva: Jan Kasl

Kontakty


Sekretariát

– Jiří Horyna 377 423 079 sekretariat@prestol.cz

Účtárna

– Jiří Horyna 377 423 079 horyna@prestol.cz

Výkonný ředitel

– Jan Kasl 776 743 422 kasl@prestol.cz

Příprava výroby

– Ing. Tomáš Běl 608 151 816 bel@prestol.cz

Rozpočty

– David Šťastný 602 481 812 stastny@prestol.cz
– Ing. Zuzana Spourová 606 751 850 spourova@prestol.cz

Stavbyvedoucí

– Milan Dobiáš 777 481 932 dobias@prestol.cz
– Tomáš Capouch 602 481 819 capouch@prestol.cz

Mistři

– Jaroslav Penc 777 481 929 penc@prestol.cz
– Pavel Schejbal 777 481 930 schejbal@prestol.cz

Doprava

– Jan Horny 604 418 631 doprava@prestol.cz


Pokud nás chcete kontaktovat v jakékoliv záležitosti týkající se našich staveb, nebo poptat u nás práce či služby, použijte jakýkoliv z výše uvedených kontaktů.